< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 28.9 let

Věk Četnost
19 52×
20 42×
25 34×
27 32×
21 31×
26 31×
18 31×
23 29×
22 28×
28 26×
17 26×
24 25×
29 25×
30 21×
32 19×
31 15×
33 14×
35 14×
36 12×
37 12×
34 12×
39 11×
44 10×
45
41
51
2
38
42
40
43
48
46
53
15
56
54
49
50
52
58
4
57
47
16
62
7
3
69
63
64
66
77
60
119
65
55
Město Četnost
Brno 55×
Praha 46×
Šumperk 40×
Ostrava 22×
Týniště nad Orlicí 15×
14×
Bratislava 12×
Uničov 12×
České Budějovice 12×
Frenštát pod Radhoštěm 10×
Náchod
Hradec Králové
Plzeň
Vyškov
Bruntál
Olomouc
Náklo
Ledenice
Krnov
Holešov
Praha 10
Třebíč
Tišnov
Jihlava
Praha 9
Pardubice
Rychnov nad Kněžnou
Praha 4
Nové Město na Moravě
Moravská Třebová
Blansko
Sokolov
Boskovice
Vrchlabí
Cvikov
Frýdek-Místek
Nová Paka
Hlinsko
Hořovice
Martin
Beroun
Zábřeh
Praha 6
Český Krumlov
Brankovice
Modřice
Praha 8
Veselí nad Lužnicí
Litovel
Praha 1
Praha 5
Borkovany
Havířov
Košice
Opatovice nad Labem
Nehvizdy
Trhové Sviny
Lipník nad Bečvou
Praha 7
Brno - Nový Lískovec
Morašice
Banská Bystrica
Říčany
Kostelec nad Orlicí
Nýrsko
Vráble
Předklášteří
Úholičky
Zaječov
Nelahozeves
Řepiště
Albrechtice nad Orlicí
Křenovice
Dvůr Králové
Příbram
Zbraslav
Ostrava - Michálkovice
Štramberk
Zubří
Otice
Ústí nad Labem
Borovany
Skuteč
Vlastějovice
Dolní Beřkovice
Žďár nad Sázavou
Opava
Opava 6
Mikulášovice
Nepomuk
Kolín
Sudkov
Trutnov
Rudná
Kladno 2
Adamov
Trojanovice
Bohumín
České Heřmanice
Nový Bydžov
Náměšť na Hané
Prostějov
Poprad, SLOVENSKO
Hriňová
Lichnov
Vidochov
Starý Plzenec
Rousínov
Praha 9 - Kyje
Dolní Studénky
Lutín
Loštice
Dobřínsko
Ptení
Sázava
Sobkovice
Dubicko
Benešov
Ostrava - Polanka
Šternberk
Sezemice
Dolní Lutyně
Čeladná
Čakov
Žirovnice
Čadca
Liptál
Broumov
Ledeč nad Sázavou
Zvole
Rájec-Jestřebí
Vratislávka
Mimoň
Kunovice
Praha 8 — Bohnice
Pustá Kamenice
Velká Bystřice
Libina
Zvolen
Žďár nad Sázavou 2
Hovorany
Kvasice
Kosov
Lazany pri Prievidzi
Hradec Králové 7
Hanušovice
Libavá
Frenštát p.R
Tavíkovice
Mnichovice
Česká Lípa
Hradec Králové 3
Havířov-Podlesí
Vavřinec
Šaľa
Dobříš
Praha 20
Troubelice
Horní Moštěnice
Sumperk
Babice u Rosic
Vratimov
Kralupy nad Vltavou
Hulín
Kovčín
Rokytnice
Mutěnice
Neratovice
Těrlicko
Velké Losiny
Chomutov
Nová ves
Velká Polom
Hluboké
Staré Hodějovice
Jirkov
Šurany
Dolní Ostrovec
Bohuňovice
Litomyšl
Řevnice
Kuřim
Havířov - Šumbark
Rosice
Škvorec
Skalice nad Svitavou
Pustějov
Přerov
České udějovice
Břidličná
Rosice u Brna
Stupava
Dolní Dubňany
Javorník
Zvole, Černíky
Frenštát p. R.
Hranice
Studénka
Ivančice-Letkovice
Dvůr Králové nad Labem
Liberec
Bílovice nad Svitavou
Kravaře
Ostrava-Poruba
Záhornice
Vilémov
Nesovice
Přáslavice
Sloup
Opava-Komárov
Kroměříž
Hradec Králové 16
Liberec 1
Šumvald
Bolehošť
Častolovice
Švihov
Bučovice
Kopřivnice
Zdounky
Horní Heřmanice
Chotča
Štěpánov
Staré Město pod. Sněžníkem
Klatovy
Tajov
Vyskytná nad Jihlavou
Orlová 4
Příkazy
Zlín
Chotěboř
Kladno
Nový Malín
Brodek u Prostějova
Vlkoš
Slatiňany
Hutisko-Solanec
p. Smiřice
Frenštát
Černilov
Šumerk
Praha 9 Vinoř
Třebechovice p.O.
Staré Město
Drnovice
Bratislava 42
Radonice
Praha 12
Velešín
Dobruška
Ločenice
Vrané nad Vltavou
Organizace Četnost
ČTU 35×
Pionýr 31×
Duha 15×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 14×
Kondor 13×
DDM Týniště nad Orlicí 13×
Asociace TOM 13×
Radost - Ostrava 13×
Gaudolino, z.s. 13×
Junák - český skaut, z.s. 12×
SPJF 11×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže
Slovenský skauting
KOLT
ČTU- Jesenická oblast
Hnutí Brontosaurus
DUHA Klubáci
Wachumba
DDM
SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk
Úsmev ako dar
Funny z.s.
Wachumba ck, s.r.o.
Severští páni
Orel
ČTU jesenická oblast
Centrum volného času Hrubínka
Spolek KOKOS
Instruktoři Salamandr
ČTU - Placatý kámen
Společenství Severských pánů
Centrum Jana XXIII.
Český svaz chovatelů
DDM Vratimov
SVČ Bruntál
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
Vesmír Říčany, z.s.
Detská organizácia Yeti
ČTU, Jesenická oblast
74. mechanizovaný prapor
Salesiánské středisko mládeže ČB
Tábory Nás Baví, z.s.
Royal Rangers
Stuha z.s
Pionýr, z. s.
Česká tábornická unie - T.K. Modrý Kruh, p.s
Vesmír Říčany, z. s.
Středisko volného času, p. o.
N.A.L.
SaSM, DDM - ČB
Pathfinder
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Vatra Boskovice o.s.
Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk
Junák
MOP Tuláci
PERAMOST o.s.
oddíl Poutníci
Junák-český skaut, z.s.
Žraloci
CVČ Hrubínka
Salesiánské středisko mládeže
Dům dětí a mládeže Jihlava
KOLT o.s.
Maják - středisko volného času Vyškov
Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace
ASTRA, CVČ
ČTU - Jihočeská
Dračia stopa
PrPom, s. r. o.
TOM Ježci Horoměřice
Modřanská trojka
VIDA! science centrum
Táborový spolek Kormidlo
Český svaz chovatelů, z.s.
Pionýr PLEJÁDY Šternberk
Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum, z.s.
Duha Klub Rodinka
SVČ
skupina Čtrnáctka
Sdružení FILIA z. s.
SVČ Lužánky
www.socialniradce.cz
Inspiro středisko volného času Tišnov
Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace
Žraloci Ledenice
Botič o.p.s.
Halahoj
Inspiro – středisko volného času Tišnov
CVČ Astra; Pathfinder
SDH Uničov
Ulita Blansko, z.
SVČ, p. o.
Court of Moravia
Česká debatní společnost
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
Vesmír Říčany, z.s./ Funny
Transtrabant
Altus, z.s.
ROBI, s. r. o.
Centrum volného času Směr z.s.
CVČ Astra
Česká rada dětí a mládeže
ČTU - Placatý kámen, Havířov
Maják-SVČ, příspěvková organizace
Tvorítko
SVČ Inspiro
ATOM, SPJF
TK Tuláci Blansko
Junák – český skaut, přístav Racek Žďár nad Sázavou, z. s.
Kejda Ski Team
DDM Sluníčko
Royalrangers
Maják-středisko volného času Vyškov
Tábor SPOLU
StudentLife z.s.
ZŠ A MŠ Medlov
DDM Helceletova Brno
Konzultant pro výchovu a vzdělávání
Maják - SVČ Vyškov, příspěvková organizace
Junák – český skaut, z. s
Spolek evropských bojových umění
Plusko
DDM Tábor
ČTU Velké Lucko; SVČ Chomutov
TOM Český Honza
Vesmír Říčany z. s.
ZO ČSOP Oriolus
DDM Vrchlabí
Zlaťáci Zaječov
ICM Holešov
Inspiro
JEJDA...
Klub Cihla
ČTU-Placatý kámen, Havířov
JUN a Portál s.r.o.
Asociace TOM ČR
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Astra, CVČ Frenštát p.R.
Tymy, Středisko volného času, p.o. Holešov
Hnutí Žebřík o.s.
DDM ČB
Orvo
DDM Pelíšek Vrchlabí
Gaudolino, z. s.
Lužánky
Občanské sdružení Gaudolino
CVČ Astra Frenštát p.R.
SVČ-Tymy
Slovenský skauting,
SPT
Orel Náklo-Mezice
SVČ Rosice
ČTU, Junák
t.o. wakantanka
Mladí ochránci přírody, Tuláci
Kondor - skupina Čtrnáctka
vÚžasu z.ú.
Handule
Česká tábornická unie,z.s.
STROM
MINDOK s.r.o. moderní společenské hry
Emergency Extreme
Corazon o.s.
MOP
SEV Toulcův dvůr, Botič o.p.s.
OpenAlt, z.s.
Junák SZT PrPom
TK Hradečtí Lvi, o.s.
Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Spolek POSEJDON, z.s.
Javořice, z.s
Střední průmyslová škola stavební Havířov
Knihovna Dubina
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Sdružení přátel Jaroslava Foglara
DDM Č.Budějovice
Lipka
TOM
Duha Miřetín
Déčko
Mindok
Česká tábornická unie
Junák – český skaut, z. s.
CVC Astra
Skaut
144.zobor Posolstva B-P Vráble
Letní tábory z.s.
DUHA KLUB DLAŽKA
Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě
Atleti v akci
OZ Dračia stopa