CVVZ na cestách

Každý z nás někdy sám nebo se svým oddílem vyrazí na cesty. Cestujeme do dalekých zemí, poznáváme úchvatná místa, vzdálené kultury v celém světě. Ale vydáváme se také za poznáním naší země, hradů, zámků, přírodních zajímavostí a dalších koutů známých i neznámých. A vy taky!

Zúčastněte se našeho projektu „CVVZ na cestách“ a vezměte s sebou na cesty také CVVZku. Stačí, když se na zajímavém bodě vaší cesty vyfotíte s vlajkou CVVZ Šumperk. Můžete také natočit krátké video. Zapojte do projektu také děti z vašich oddílů, pokud se s nimi vydáte na cesty. Nápadům žádné meze neklademe.

Výsledky budeme prezentovat v Šumperku. Už teď se těšíme na množství vašich příspěvků a zajímá nás, kam se za ten rok stihnete podívat. A taky, kam se stihneme podívat my, protože se soutěže účastníme s vámi.

Fotky a videa nám posílejte na e-mailovou adresu cvvz.na.cestach@ gmail.com . Nezapomeňte připojit informaci o místě, kde jste se vyfotili (třeba GPS souřadnice).

Fotky můžete také přidávat na Twitter nebo Facebook s hashtagem #cvvznacestach.

Každý, kdo se zapojí, dostane od nás malé poděkování a všechny příspěvky budou zařazeny do slosování o zajímavé ceny na CVVZ v Šumperku.

Pokud máte zájem, můžete si stáhnout vlajku k vytištění (PDF, obrázek).