Přiložené soubory:

venezuela (jpg)

zpět

Programy zrušené a programy nově zrozené

Nejdříve ty špatné zprávy. Z osobních důvodů lektorů musíme zrušit programy Plakátek – jak na něj (ve čtvrtek od 19:00 a v pátek od 13:00) a Myšlenkové mapy pro začátečníky (ve čtvrtek od 22:30). Především pro účastníky pátečního plakátku nabízíme možnost zúčastnit se CVVZ konference v prostorách kina Oko, kde jsou stále volná místa.

A teď ty dobré zprávy. V sobotu od 15:00 jsme přidali program „Řízení týmové kreativity? Wtf?!“. Dále přidáváme do programu „Grilování kandidátů“, které se odehraje v Cambridge ve čtvrtek od 22:30. Zváni jsou všichni kandidáti na pořádání CVVZ v roce 2019. Nepůjde ani tak o grilování, jako spíše o poskytnutí cenných rad a podpory pro podání kandidatury.

Velkou novinkou je nový přírůstek do Cestovatelské kavárny. Přednáška Marka Audyho „Hra v podkroví ztraceného světa“ A teď pozor! Přednáška bude s fotkami a videem ve 3D! Každý účastník dostane 3D brýle. V pátek od 20:00 v Cestovatelské kavárně. Vstup zdarma. Pokud ještě nemáte plány na páteční večer, určitě se přijďte podívat.

Na nové programy se můžete přihlásit na místě. Vedle infocentra budou k dispozici papíry se všemi programy, přihlášenými účastníky a případnými volnými místy.