Přiložené soubory:

prasatko (jpg)

zpět

Kolik bude letos CVVZ stát?

Blíží se konec prázdnin a vy už určitě netrpělivě vyhlížíte další informace o nadcházející CVVZce. V tomto článku bychom vás chtěli informovat o výši účastnického poplatku, ať víte, jak velké prasátko budete muset doma rozbít, abyste se mohli i letos zúčastnit vaší oblíbené podzimní akce.

Základní cena letošní CVVZ bude 650 Kč. Někomu se to možná bude zdát oproti minulým letům hodně, ale je třeba si uvědomit, že CVVZ je letos o celý jeden den delší, což znamená, že pro vás musíme zajistit téměř dvakrát více jídla a další den pronájmu škol, ubytování, doprovodného programu atd.

Pokud jste nad tím někdy zapřemýšleli, je CVVZ vlastně velmi levná akce a účastnický poplatek jednoho účastníka ve skutečnosti pokryje pouze stravování, možná částečně ubytování. Zbytek peněz se musí sehnat od sponzorů a z dotačních programů.

Jestliže zaplatíte až po 15. říjnu, zvyšuje se cena na 700 Kč. Je to motivace pro vás, abyste nezapomněli zaplatit včas :). Věříme, že do 15. října už bude programová nabídka uvedená na webu dostatečně bohatá, abyste nad platbou váhat nemuseli.

Po skončení přihlašování na CVVZ (což bude 6. listopadu – po tomto termínu už nepůjdou na webu nahlásit ani programy) bude možné zaplatit už pouze na místě, a to 750 Kč.

Lektorský poplatek činí 300 Kč, bez rozdílu počtu schválených programů. Jedná se opět o malý příspěvek na stravování a ubytování.

Pokud by se nás chtěl někdo na něco ohledně ceny CVVZ zeptat, může využít zdejší diskusní fórum, pokusíme se na vše odpovědět.

Další informace o cenách CVVZ, cenách v Eurech a způsobu platby najdete v propozicích.

Tak tedy doufáme, že vás vyšší cena neodradí a přijedete do Šumperka i letos v hojném počtu. Těšíme se na vás!